SwapSpace – Międzyłańcuchowe wymiany kryptowalut

Prognoza Ceny Tate Terminal

TATE

TATE

Tate Terminal

0,000052 USD

3,15574%

24h

Prognozowana cena Tate Terminal za 5 lat

0,000066 USD

+27,63%

Narzędzie generuje wartości ilustracyjne wyłącznie na podstawie podanej stopy. Nie jest to prognoza ceny ani rekomendacja SwapSpace i nie uwzględnia warunków rynkowych, fundamentów projektu ani przyszłych wyników.

Wprowadź prognozę wzrostu ceny

Prognozowany wzrost TATE

Obecnie

Aktualna cena
0,000052 USD
Zmiana ceny, 1 rok
-88,61%

5 lat, prognozowany wzrost +27,63%*

Prognozowana cena
0,000066 USD
Prognozowana zmiana
+27,63%
Kup TATE

Ile może być warta Twoja inwestycja w Tate Terminal?

Zamień swoją prognozę ceny na realne liczby. Ustaw kwotę inwestycji w TATE i oczekiwaną roczną stopę wzrostu, aby oszacować, ile może być warta Twoja inwestycja w Tate Terminal każdego roku, jeśli wzrośnie o +5%.

Roczna stopa wzrostu

Roczna stopa wzrostu

Twój zysk

276,28 USD

Zwrot z inwestycji

+27,63%
Kup TATE

Wyniki są hipotetyczne i oparte wyłącznie na podanych wartościach. To nie jest porada finansowa.

Podsumowanie prognoz cenowych Tate Terminal

RokPrognozowana cenaPotencjalny ROIHandluj
20270,000054 USD+5,00%Wymień
20280,000057 USD+10,25%Wymień
20290,00006 USD+15,76%Wymień
20300,000063 USD+21,55%Wymień
20310,000066 USD+27,63%Wymień

Prognoza ceny Tate Terminal: perspektywa długoterminowa

Na podstawie Twojej prognozy ceny Tate Terminal wynoszącej 5% rocznego wzrostu, cena TATE wyniosłaby 0,000054 w 2027, 0,000063 w 2030, 0,00008 w 2035 i 0,000102 w 2040. Przewiń w dół, aby zobaczyć pełną tabelę z prognozowaną ceną Tate Terminal na każdy rok.

RokPrognozowana cena
20260,000052 USD
20270,000054 USD
20280,000057 USD
20290,00006 USD
20300,000063 USD
20310,000066 USD
20320,000069 USD
20330,000073 USD
RokPrognozowana cena
20340,000076 USD
20350,00008 USD
20360,000084 USD
20370,000088 USD
20380,000093 USD
20390,000097 USD
20400,000102 USD
20410,000107 USD

FAQ

Ciekawi Cię więcej?

Dołącz do naszego newslettera — bądź na bieżąco, bądź pełen energii.