Prognoza Ceny Stride Staked ATOM

stATOM
Stride Staked ATOM
3,66131 USD
3,85386%
24h
Prognozowana cena Stride Staked ATOM za 5 lat
4,67286 USD
+27,63%
Narzędzie generuje wartości ilustracyjne wyłącznie na podstawie podanej stopy. Nie jest to prognoza ceny ani rekomendacja SwapSpace i nie uwzględnia warunków rynkowych, fundamentów projektu ani przyszłych wyników.
Wprowadź prognozę wzrostu ceny
Prognozowany wzrost stATOM
Obecnie
- Aktualna cena
- 3,66131 USD
- Zmiana ceny, 1 rok
- -49,18%
5 lat, prognozowany wzrost +27,63%*
- Prognozowana cena
- 4,67286 USD
- Prognozowana zmiana
- +27,63%
Ile może być warta Twoja inwestycja w Stride Staked ATOM?
Zamień swoją prognozę ceny na realne liczby. Ustaw kwotę inwestycji w stATOM i oczekiwaną roczną stopę wzrostu, aby oszacować, ile może być warta Twoja inwestycja w Stride Staked ATOM każdego roku, jeśli wzrośnie o +5%.
Roczna stopa wzrostu
Roczna stopa wzrostu
Twój zysk
Zwrot z inwestycji
Wyniki są hipotetyczne i oparte wyłącznie na podanych wartościach. To nie jest porada finansowa.
Podsumowanie prognoz cenowych Stride Staked ATOM
Prognoza ceny Stride Staked ATOM: perspektywa długoterminowa
Na podstawie Twojej prognozy ceny Stride Staked ATOM wynoszącej 5% rocznego wzrostu, cena stATOM wyniosłaby 3,84 w 2027, 4,45 w 2030, 5,68 w 2035 i 7,25 w 2040. Przewiń w dół, aby zobaczyć pełną tabelę z prognozowaną ceną Stride Staked ATOM na każdy rok.
| Rok | Prognozowana cena |
|---|---|
| 2026 | 3,66131 USD |
| 2027 | 3,84437 USD |
| 2028 | 4,03659 USD |
| 2029 | 4,23842 USD |
| 2030 | 4,45034 USD |
| 2031 | 4,67286 USD |
| 2032 | 4,9065 USD |
| 2033 | 5,15183 USD |
| Rok | Prognozowana cena |
|---|---|
| 2034 | 5,40942 USD |
| 2035 | 5,67989 USD |
| 2036 | 5,96389 USD |
| 2037 | 6,26208 USD |
| 2038 | 6,57519 USD |
| 2039 | 6,90394 USD |
| 2040 | 7,24914 USD |
| 2041 | 7,6116 USD |
Pary wymiany z Stride Staked ATOM
Te kryptowaluty są najczęściej wymieniane z Stride Staked ATOM w SwapSpace. Dołącz do innych klientów w sekcji „Pary wymiany”!


ALGO/PEAQ
2,67761


ALGO/HNT
0,225356


ALGO/LSK
0,346744


ALGO/BabyDoge
282,39 mln


ALGO/G
20,8703


ALGO/MUBARAK
2,04774
Poniższe tokeny są dostępne na SwapSpace. Nie jest to rekomendacja kupna ani handlu.
Prognozy cen
Ciekawi Cię więcej?
Dołącz do naszego newslettera — bądź na bieżąco, bądź pełen energii.






