Prognoza Ceny iShares J.P. Morgan EM Local Currency Bond Tokenized ETF (Ondo)

LEMBon
iShares J.P. Morgan EM Local Currency Bond Tokenized ETF (Ondo)
43,067 USD
0%
24h
Prognozowana cena iShares J.P. Morgan EM Local Currency Bond Tokenized ETF (Ondo) za 5 lat
54,9656 USD
+27,63%
Narzędzie generuje wartości ilustracyjne wyłącznie na podstawie podanej stopy. Nie jest to prognoza ceny ani rekomendacja SwapSpace i nie uwzględnia warunków rynkowych, fundamentów projektu ani przyszłych wyników.
Wprowadź prognozę wzrostu ceny
Prognozowany wzrost LEMBon
Obecnie
- Aktualna cena
- 43,067 USD
- Zmiana ceny, 1 rok
- -0,60%
5 lat, prognozowany wzrost +27,63%*
- Prognozowana cena
- 54,9656 USD
- Prognozowana zmiana
- +27,63%
Ile może być warta Twoja inwestycja w iShares J.P. Morgan EM Local Currency Bond Tokenized ETF (Ondo)?
Zamień swoją prognozę ceny na realne liczby. Ustaw kwotę inwestycji w LEMBon i oczekiwaną roczną stopę wzrostu, aby oszacować, ile może być warta Twoja inwestycja w iShares J.P. Morgan EM Local Currency Bond Tokenized ETF (Ondo) każdego roku, jeśli wzrośnie o +5%.
Roczna stopa wzrostu
Roczna stopa wzrostu
Twój zysk
Zwrot z inwestycji
Wyniki są hipotetyczne i oparte wyłącznie na podanych wartościach. To nie jest porada finansowa.
Podsumowanie prognoz cenowych iShares J.P. Morgan EM Local Currency Bond Tokenized ETF (Ondo)
Prognoza ceny iShares J.P. Morgan EM Local Currency Bond Tokenized ETF (Ondo): perspektywa długoterminowa
Na podstawie Twojej prognozy ceny iShares J.P. Morgan EM Local Currency Bond Tokenized ETF (Ondo) wynoszącej 5% rocznego wzrostu, cena LEMBon wyniosłaby 45,22 w 2027, 52,35 w 2030, 66,81 w 2035 i 85,27 w 2040. Przewiń w dół, aby zobaczyć pełną tabelę z prognozowaną ceną iShares J.P. Morgan EM Local Currency Bond Tokenized ETF (Ondo) na każdy rok.
| Rok | Prognozowana cena |
|---|---|
| 2026 | 43,067 USD |
| 2027 | 45,2203 USD |
| 2028 | 47,4813 USD |
| 2029 | 49,8554 USD |
| 2030 | 52,3482 USD |
| 2031 | 54,9656 USD |
| 2032 | 57,7139 USD |
| 2033 | 60,5996 USD |
| Rok | Prognozowana cena |
|---|---|
| 2034 | 63,6295 USD |
| 2035 | 66,811 USD |
| 2036 | 70,1516 USD |
| 2037 | 73,6591 USD |
| 2038 | 77,3421 USD |
| 2039 | 81,2092 USD |
| 2040 | 85,2697 USD |
| 2041 | 89,5332 USD |
Pary wymiany z iShares J.P. Morgan EM Local Currency Bond Tokenized ETF (Ondo)
Te kryptowaluty są najczęściej wymieniane z iShares J.P. Morgan EM Local Currency Bond Tokenized ETF (Ondo) w SwapSpace. Dołącz do innych klientów w sekcji „Pary wymiany”!


UNIBTC/HTX
49,68 mld


UNIBTC/ARB
380389,6


UNIBTC/ETC
8885,68


UNIBTC/BTCT
0,999722


UNIBTC/U
84380,7


UNIBTC/VVV
2915,09
Poniższe tokeny są dostępne na SwapSpace. Nie jest to rekomendacja kupna ani handlu.
Prognozy cen
Ciekawi Cię więcej?
Dołącz do naszego newslettera — bądź na bieżąco, bądź pełen energii.






