SwapSpace – Międzyłańcuchowe wymiany kryptowalut

Prognoza Ceny APEcoin.dev

APE

APE

APEcoin.dev

0,152769 USD

1,21348%

24h

Prognozowana cena APEcoin.dev za 5 lat

0,194976 USD

+27,63%

Narzędzie generuje wartości ilustracyjne wyłącznie na podstawie podanej stopy. Nie jest to prognoza ceny ani rekomendacja SwapSpace i nie uwzględnia warunków rynkowych, fundamentów projektu ani przyszłych wyników.

Wprowadź prognozę wzrostu ceny

Prognozowany wzrost APE

Obecnie

Aktualna cena
0,152769 USD
Zmiana ceny, 1 rok
-72,17%

5 lat, prognozowany wzrost +27,63%*

Prognozowana cena
0,194976 USD
Prognozowana zmiana
+27,63%
Kup APE

Ile może być warta Twoja inwestycja w APEcoin.dev?

Zamień swoją prognozę ceny na realne liczby. Ustaw kwotę inwestycji w APE i oczekiwaną roczną stopę wzrostu, aby oszacować, ile może być warta Twoja inwestycja w APEcoin.dev każdego roku, jeśli wzrośnie o +5%.

Roczna stopa wzrostu

Roczna stopa wzrostu

Twój zysk

276,28 USD

Zwrot z inwestycji

+27,63%
Kup APE

Wyniki są hipotetyczne i oparte wyłącznie na podanych wartościach. To nie jest porada finansowa.

Podsumowanie prognoz cenowych APEcoin.dev

RokPrognozowana cenaPotencjalny ROIHandluj
20270,160407 USD+5,00%Wymień
20280,168428 USD+10,25%Wymień
20290,176849 USD+15,76%Wymień
20300,185692 USD+21,55%Wymień
20310,194976 USD+27,63%Wymień

Prognoza ceny APEcoin.dev: perspektywa długoterminowa

Na podstawie Twojej prognozy ceny APEcoin.dev wynoszącej 5% rocznego wzrostu, cena APE wyniosłaby 0,160407 w 2027, 0,185692 w 2030, 0,236995 w 2035 i 0,302472 w 2040. Przewiń w dół, aby zobaczyć pełną tabelę z prognozowaną ceną APEcoin.dev na każdy rok.

RokPrognozowana cena
20260,152769 USD
20270,160407 USD
20280,168428 USD
20290,176849 USD
20300,185692 USD
20310,194976 USD
20320,204725 USD
20330,214961 USD
RokPrognozowana cena
20340,225709 USD
20350,236995 USD
20360,248845 USD
20370,261287 USD
20380,274351 USD
20390,288069 USD
20400,302472 USD
20410,317596 USD

FAQ

Ciekawi Cię więcej?

Dołącz do naszego newslettera — bądź na bieżąco, bądź pełen energii.