SwapSpace – Cross-chain crypto swaps

Prijsverwachting voor Wrapped QUIL

WQUIL

WQUIL

Wrapped QUIL

US$ 0,006839

3,24397%

24u

Voorspelde prijs van Wrapped QUIL over 5 jaar

US$ 0,008729

+27,63%

Deze tool genereert illustratieve cijfers uitsluitend op basis van het ingevoerde percentage. Het is geen prijsvoorspelling of aanbeveling van SwapSpace en houdt geen rekening met marktomstandigheden, projectfundamenten of toekomstige prestaties.

Voer de voorspelde prijsgroei in

Voorspelde groei van WQUIL

Huidig

Huidige prijs
US$ 0,006839
Prijswijziging, 1 jaar
-80,95%

5 jaar, +27,63% voorspelde groei*

Voorspelde prijs
US$ 0,008729
Voorspelde wijziging
+27,63%
Koop WQUIL

Hoeveel zou uw investering in Wrapped QUIL waard kunnen zijn?

Zet uw prijsvoorspelling om in echte cijfers. Stel uw WQUIL-investeringsbedrag en verwachte jaarlijkse groei in om te schatten hoeveel uw investering in Wrapped QUIL elk jaar waard zou kunnen zijn als deze met +5% groeit.

Jaarlijkse groei

Jaarlijkse groei

Je winst

US$ 276,28

Rendement op investering

+27,63%
Koop WQUIL

Resultaten zijn hypothetisch en uitsluitend gebaseerd op de ingevoerde waarden. Geen financieel advies.

Samenvatting van prijsvoorspellingen voor Wrapped QUIL

JaarVoorspelde prijsPotentiële ROIHandelen
2027US$ 0,007181+5,00%Wisselen
2028US$ 0,00754+10,25%Wisselen
2029US$ 0,007917+15,76%Wisselen
2030US$ 0,008313+21,55%Wisselen
2031US$ 0,008729+27,63%Wisselen

Prijsvoorspelling voor Wrapped QUIL: langetermijnvooruitzicht

Op basis van uw Wrapped QUIL-prijsvoorspelling van 5% jaarlijkse groei zou de prijs van WQUIL in 2027 0,007181 bedragen, in 2030 0,008313, in 2035 0,01061 en in 2040 0,013541. Scroll naar beneden voor de volledige tabel met de voorspelde prijs van Wrapped QUIL voor elk jaar.

JaarVoorspelde prijs
2026US$ 0,006839
2027US$ 0,007181
2028US$ 0,00754
2029US$ 0,007917
2030US$ 0,008313
2031US$ 0,008729
2032US$ 0,009165
2033US$ 0,009623
JaarVoorspelde prijs
2034US$ 0,010105
2035US$ 0,01061
2036US$ 0,01114
2037US$ 0,011697
2038US$ 0,012282
2039US$ 0,012896
2040US$ 0,013541
2041US$ 0,014218

FAQ

Nieuwsgierig naar meer?

Meld je aan voor onze nieuwsbrief — blijf geïnformeerd en empowered.