Ga naar de inhoud
Mijn account

Prijsverwachting voor Predict.fun

PREDICT

PREDICT

Predict.fun

US$ 1,68081

2,49814%

24u

Voorspelde prijs van Predict.fun over 5 jaar

US$ 2,14519

+27,63%

Deze tool genereert illustratieve cijfers uitsluitend op basis van het ingevoerde percentage. Het is geen prijsvoorspelling of aanbeveling van SwapSpace en houdt geen rekening met marktomstandigheden, projectfundamenten of toekomstige prestaties.

Voer de voorspelde prijsgroei in

Voorspelde groei van PREDICT

Huidig

Huidige prijs
US$ 1,68081
Prijswijziging, 1 jaar
Geen gegevens

5 jaar, +27,63% voorspelde groei*

Voorspelde prijs
US$ 2,14519
Voorspelde wijziging
+27,63%
Koop PREDICT

Hoeveel zou uw investering in Predict.fun waard kunnen zijn?

Zet uw prijsvoorspelling om in echte cijfers. Stel uw PREDICT-investeringsbedrag en verwachte jaarlijkse groei in om te schatten hoeveel uw investering in Predict.fun elk jaar waard zou kunnen zijn als deze met +5% groeit.

Jaarlijkse groei

Jaarlijkse groei

Je winst

US$ 276,28

Rendement op investering

+27,63%
Koop PREDICT

Resultaten zijn hypothetisch en uitsluitend gebaseerd op de ingevoerde waarden. Geen financieel advies.

Samenvatting van prijsvoorspellingen voor Predict.fun

JaarVoorspelde prijsPotentiële ROIHandelen
2027US$ 1,76485+5,00%Wisselen
2028US$ 1,85309+10,25%Wisselen
2029US$ 1,94575+15,76%Wisselen
2030US$ 2,04304+21,55%Wisselen
2031US$ 2,14519+27,63%Wisselen

Prijsvoorspelling voor Predict.fun: langetermijnvooruitzicht

Op basis van uw Predict.fun-prijsvoorspelling van 5% jaarlijkse groei zou de prijs van PREDICT in 2027 1,76 bedragen, in 2030 2,04, in 2035 2,61 en in 2040 3,33. Scroll naar beneden voor de volledige tabel met de voorspelde prijs van Predict.fun voor elk jaar.

JaarVoorspelde prijs
2026US$ 1,68081
2027US$ 1,76485
2028US$ 1,85309
2029US$ 1,94575
2030US$ 2,04304
2031US$ 2,14519
2032US$ 2,25245
2033US$ 2,36507
JaarVoorspelde prijs
2034US$ 2,48332
2035US$ 2,60749
2036US$ 2,73786
2037US$ 2,87476
2038US$ 3,0185
2039US$ 3,16942
2040US$ 3,32789
2041US$ 3,49429

FAQ