Prijsverwachting voor Max on ETH

MAXETH
Max on ETH
US$0,052927
0%
24u
Voorspelde prijs van Max on ETH over 5 jaar
US$0,053735
+27,63%
Deze tool genereert illustratieve cijfers uitsluitend op basis van het ingevoerde percentage. Het is geen prijsvoorspelling of aanbeveling van SwapSpace en houdt geen rekening met marktomstandigheden, projectfundamenten of toekomstige prestaties.
Voer de voorspelde prijsgroei in
Voorspelde groei van MAXETH
Huidig
- Huidige prijs
- US$0,052927
- Prijswijziging, 1 jaar
- -79,07%
5 jaar, +27,63% voorspelde groei*
- Voorspelde prijs
- US$0,053735
- Voorspelde wijziging
- +27,63%
Hoeveel zou uw investering in Max on ETH waard kunnen zijn?
Zet uw prijsvoorspelling om in echte cijfers. Stel uw MAXETH-investeringsbedrag en verwachte jaarlijkse groei in om te schatten hoeveel uw investering in Max on ETH elk jaar waard zou kunnen zijn als deze met +5% groeit.
Jaarlijkse groei
Jaarlijkse groei
Je winst
Rendement op investering
Resultaten zijn hypothetisch en uitsluitend gebaseerd op de ingevoerde waarden. Geen financieel advies.
Samenvatting van prijsvoorspellingen voor Max on ETH
Prijsvoorspelling voor Max on ETH: langetermijnvooruitzicht
Op basis van uw Max on ETH-prijsvoorspelling van 5% jaarlijkse groei zou de prijs van MAXETH in 2027 0 bedragen, in 2030 0, in 2035 0 en in 2040 0,000001. Scroll naar beneden voor de volledige tabel met de voorspelde prijs van Max on ETH voor elk jaar.
| Jaar | Voorspelde prijs |
|---|---|
| 2026 | US$0,052927 |
| 2027 | US$0,053073 |
| 2028 | US$0,053227 |
| 2029 | US$0,053388 |
| 2030 | US$0,053557 |
| 2031 | US$0,053735 |
| 2032 | US$0,053922 |
| 2033 | US$0,054118 |
| Jaar | Voorspelde prijs |
|---|---|
| 2034 | US$0,054324 |
| 2035 | US$0,054540 |
| 2036 | US$0,054767 |
| 2037 | US$0,055006 |
| 2038 | US$0,055256 |
| 2039 | US$0,055519 |
| 2040 | US$0,055795 |
| 2041 | US$0,056084 |
Wisselparen met Max on ETH
Deze cryptovaluta worden op SwapSpace het vaakst met Max on ETH verhandeld. Sluit je aan bij onze andere klanten in de sectie ‘Handelsparen’!


PENGU/LBTC
0,051186


PENGU/KCS
0,001387


PENGU/ATOM
0,005428


PENGU/JLP
0,002062


PENGU/FIL
0,008941


PENGU/slisBNB
0,000013
De volgende tokens zijn beschikbaar op SwapSpace. Dit is geen aanbeveling om te kopen of te verhandelen.
Prijsvoorspellingen
Nieuwsgierig naar meer?
Meld je aan voor onze nieuwsbrief — blijf geïnformeerd en empowered.






