SwapSpace – Cross-chain crypto swaps

Prijsverwachting voor Klickl Token

KLK

KLK

Klickl Token

US$ 0,091489

0,03798%

24u

Voorspelde prijs van Klickl Token over 5 jaar

US$ 0,116766

+27,63%

Deze tool genereert illustratieve cijfers uitsluitend op basis van het ingevoerde percentage. Het is geen prijsvoorspelling of aanbeveling van SwapSpace en houdt geen rekening met marktomstandigheden, projectfundamenten of toekomstige prestaties.

Voer de voorspelde prijsgroei in

Voorspelde groei van KLK

Huidig

Huidige prijs
US$ 0,091489
Prijswijziging, 1 jaar
-79,84%

5 jaar, +27,63% voorspelde groei*

Voorspelde prijs
US$ 0,116766
Voorspelde wijziging
+27,63%
Koop KLK

Hoeveel zou uw investering in Klickl Token waard kunnen zijn?

Zet uw prijsvoorspelling om in echte cijfers. Stel uw KLK-investeringsbedrag en verwachte jaarlijkse groei in om te schatten hoeveel uw investering in Klickl Token elk jaar waard zou kunnen zijn als deze met +5% groeit.

Jaarlijkse groei

Jaarlijkse groei

Je winst

US$ 276,28

Rendement op investering

+27,63%
Koop KLK

Resultaten zijn hypothetisch en uitsluitend gebaseerd op de ingevoerde waarden. Geen financieel advies.

Samenvatting van prijsvoorspellingen voor Klickl Token

JaarVoorspelde prijsPotentiële ROIHandelen
2027US$ 0,096064+5,00%Wisselen
2028US$ 0,100867+10,25%Wisselen
2029US$ 0,10591+15,76%Wisselen
2030US$ 0,111206+21,55%Wisselen
2031US$ 0,116766+27,63%Wisselen

Prijsvoorspelling voor Klickl Token: langetermijnvooruitzicht

Op basis van uw Klickl Token-prijsvoorspelling van 5% jaarlijkse groei zou de prijs van KLK in 2027 0,096064 bedragen, in 2030 0,111206, in 2035 0,14193 en in 2040 0,181142. Scroll naar beneden voor de volledige tabel met de voorspelde prijs van Klickl Token voor elk jaar.

JaarVoorspelde prijs
2026US$ 0,091489
2027US$ 0,096064
2028US$ 0,100867
2029US$ 0,10591
2030US$ 0,111206
2031US$ 0,116766
2032US$ 0,122604
2033US$ 0,128734
JaarVoorspelde prijs
2034US$ 0,135171
2035US$ 0,14193
2036US$ 0,149026
2037US$ 0,156477
2038US$ 0,164301
2039US$ 0,172516
2040US$ 0,181142
2041US$ 0,190199

FAQ

Nieuwsgierig naar meer?

Meld je aan voor onze nieuwsbrief — blijf geïnformeerd en empowered.