SwapSpace – Cross-chain crypto swaps

Prijsverwachting voor Ichor Holdings Tokenized Stock (Ondo)

ICHRon

ICHRon

Ichor Holdings Tokenized Stock (Ondo)

US$ 57,2836

0%

24u

Voorspelde prijs van Ichor Holdings Tokenized Stock (Ondo) over 5 jaar

US$ 73,11

+27,63%

Deze tool genereert illustratieve cijfers uitsluitend op basis van het ingevoerde percentage. Het is geen prijsvoorspelling of aanbeveling van SwapSpace en houdt geen rekening met marktomstandigheden, projectfundamenten of toekomstige prestaties.

Voer de voorspelde prijsgroei in

Voorspelde groei van ICHRon

Huidig

Huidige prijs
US$ 57,2836
Prijswijziging, 1 jaar
-37,11%

5 jaar, +27,63% voorspelde groei*

Voorspelde prijs
US$ 73,11
Voorspelde wijziging
+27,63%
Koop ICHRon

Hoeveel zou uw investering in Ichor Holdings Tokenized Stock (Ondo) waard kunnen zijn?

Zet uw prijsvoorspelling om in echte cijfers. Stel uw ICHRon-investeringsbedrag en verwachte jaarlijkse groei in om te schatten hoeveel uw investering in Ichor Holdings Tokenized Stock (Ondo) elk jaar waard zou kunnen zijn als deze met +5% groeit.

Jaarlijkse groei

Jaarlijkse groei

Je winst

US$ 276,28

Rendement op investering

+27,63%
Koop ICHRon

Resultaten zijn hypothetisch en uitsluitend gebaseerd op de ingevoerde waarden. Geen financieel advies.

Samenvatting van prijsvoorspellingen voor Ichor Holdings Tokenized Stock (Ondo)

JaarVoorspelde prijsPotentiële ROIHandelen
2027US$ 60,1477+5,00%Wisselen
2028US$ 63,1551+10,25%Wisselen
2029US$ 66,3129+15,76%Wisselen
2030US$ 69,6285+21,55%Wisselen
2031US$ 73,11+27,63%Wisselen

Prijsvoorspelling voor Ichor Holdings Tokenized Stock (Ondo): langetermijnvooruitzicht

Op basis van uw Ichor Holdings Tokenized Stock (Ondo)-prijsvoorspelling van 5% jaarlijkse groei zou de prijs van ICHRon in 2027 60,15 bedragen, in 2030 69,63, in 2035 88,87 en in 2040 113,42. Scroll naar beneden voor de volledige tabel met de voorspelde prijs van Ichor Holdings Tokenized Stock (Ondo) voor elk jaar.

JaarVoorspelde prijs
2026US$ 57,2836
2027US$ 60,1477
2028US$ 63,1551
2029US$ 66,3129
2030US$ 69,6285
2031US$ 73,11
2032US$ 76,7655
2033US$ 80,6037
JaarVoorspelde prijs
2034US$ 84,6339
2035US$ 88,8656
2036US$ 93,3089
2037US$ 97,9743
2038US$ 102,873
2039US$ 108,017
2040US$ 113,418
2041US$ 119,088

FAQ

Nieuwsgierig naar meer?

Meld je aan voor onze nieuwsbrief — blijf geïnformeerd en empowered.